Roznoszenie ulotek

Roznoszenie ulotek

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, bogate doświadczenie, zespół sprawdzonych i kompetentnych pracowników, a także szybkość działania i indywidualne podejście do każdego klienta, to główne atuty naszej firmy.

Fundamentem naszej działalności jest profesjonalne roznoszenie ulotek. I mimo, że nasza firma mieści się w Warszawie, swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju wykorzystując jedynie swoje ekipy.

Znamy Państwa potrzeby i z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Profesjonalny kolportaż ulotek (zarówno na terenie Warszawy, jak i innych miast Polski) nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Wiemy, co robić i jak robić, aby czynione działania przynosiły pożądane efekty. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas roznoszenie ulotek (w Warszawie i innych miastach) było usługą na jak najwyższym poziomie.

Zapewniamy kolportaż ulotek i innych materiałów reklamowych grupie docelowej przebywającej w miejscu wskazanym przez klienta. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc fachową pomocą przy wyborze optymalnego obszaru do kolportażu.

Tak więc, jeśli interesuje Was profesjonalne roznoszenie ulotek w Warszawie i innych miastach kraju, lepiej nie mogliście trafić.

Zapraszamy!

Kontrola materiałów reklamowych

Kontrola zaczyna się parę godzin po rozpoczęciu dystrybucji materiałów reklamowych.

Obowiązkiem kontrolera jest sprawdzenie typu i formy rozprowadzanych materiałów.

Kontroler dostaje wykaz obszarów, na których ma mieć miejsce roznoszenie ulotek. Otrzymuje również formularz kontroli, na którym zapisuje spostrzeżenia na temat kontrolowanych adresów.

Kontroli podlega przynajmniej 20 adresów. W przypadku jednego adresu przepytywane są 3 osoby, a w niejasnych sytuacjach dodatkowo 2 osoby. Wpływ na wynik przeprowadzonego kolportażu pod konkretnym adresem ma przeważająca ilość odpowiedzi pozytywnych lub negatywnych.